Χάρτες για garmin

Χώρος συζήτησης για την ασυρμάτη επικοινωνία, τους ιμάντες, εργάτες κτλ.
Άβαταρ μέλους
Savas
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 7:17 am

Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από Savas »

Παίδες καλησπέρα έχω ένα GARMIN COLORADO 300 γνωριζει κανεις αν μπαινουν χαρτες απο χωματινες διαδρομες??? εχει ασχοληθει κανενας με τετοια για να μην ψαχνω στο υπερπεραν???? :D :D 8-)
Άβαταρ μέλους
mpekatsas7
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:30 am
Τοποθεσία: Περιστέρι-Ίλιον!

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από mpekatsas7 »

:P Φιλε Σαββα γεια σου! Στο garmin ταιριαζει ο χαρτης της Anavasis! :P
Eιναι πολυ καλος !!! :P ;)
Βαγγελης
TERIOS I - 1.3 SX
Άβαταρ μέλους
Savas
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 7:17 am

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από Savas »

ΝΑΙ ΑΥΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΤΗΝΟΣ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΑΥΡΙΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ!

ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΥΣ???
ΓΙΑΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ..... ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΗΓΑΝΙΑ! :D :D :lol:
terice
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 1:15 pm

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από terice »

παιδια εχει τα παντα δεν νομιζω να υπαρχει κατι καλυτερο αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα
:D :D
Άβαταρ μέλους
mpekatsas7
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:30 am
Τοποθεσία: Περιστέρι-Ίλιον!

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από mpekatsas7 »

:P Kαι εγω αυτο πιστευω ισως ο καλυτερος!!! :P
Βαγγελης
TERIOS I - 1.3 SX
terice
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 1:15 pm

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από terice »

καινούρια αναβάθμηση σε χάρτες ανάβασης για nuvi
5.5.6
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από manos man. »

Πω πω εχω σκασει με το gps μου... Εχω ενα garmin nuvi 200 και πηγα στην road να μου κανουν αναβαθμιση και μου ειπαν πως δεν κανουν... Ειμαι βεβαια και λιγο ασχετος απο αυτα... Πως μπορω να περασω μονος μου χαρτες ενημερωμενους στο gps ; Υπαρχει κανεις που μπορει να βοηθησει; Καθομαι απειρες ωρες σε φορουμ και διαβαζω αλλα μια ακρη δεν εχω βγαλει...
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
ktmmatis
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2012 9:32 pm

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από ktmmatis »

manos man. έγραψε:Πω πω εχω σκασει με το gps μου... Εχω ενα garmin nuvi 200 και πηγα στην road να μου κανουν αναβαθμιση και μου ειπαν πως δεν κανουν... Ειμαι βεβαια και λιγο ασχετος απο αυτα... Πως μπορω να περασω μονος μου χαρτες ενημερωμενους στο gps ; Υπαρχει κανεις που μπορει να βοηθησει; Καθομαι απειρες ωρες σε φορουμ και διαβαζω αλλα μια ακρη δεν εχω βγαλει...
εδω οι πληροφοριες για gps garmin :D :D :D .το nuvi σου εχει μεσα προεγκατεστειμενο τον χαρτη της ελλαδας της εταιριας autodrivehellas.Πας λοιπον στο σαιτ τους και πατας ενημερωση χαρτων.Θα δεις την τελευταια εκδοση λεει mirror 1.Συνδεεις το nuvi στο pc σου πατας εγκατασταση χαρτη και ακολουθεις τις οδηγιες που σου βγαζει.Πανευκολο ;)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ktmmatis την Πέμ Φεβ 14, 2013 6:57 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από manos man. »

Οκ! :) Σ ευχαριστω πολυ! Κι εσενα αλλα και ολους οσους με βοηθησαν! Ομολογω πως υπηρξε αμεση ανταποκριση ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
ktmmatis
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 29, 2012 9:32 pm

Re: Χάρτες για garmin

Δημοσίευση από ktmmatis »

Πατα εδω http://www.autodrivehellas.gr/html/adh_dl.html συνδεσε το nuvi με το pc και μετα απως σου ειπα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδικός εξοπλισμός για εκδρομές 4x4”