Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Κουβεντούλα στα χαλαρά TeriosClub.net Cafe Χρόνια πολλά

Χρόνια πολλά

Άνοιξε και σας περιμένει...για να μας πείτε ότι σας ευχαριστεί εκτός του αυτοκινήτου
Δημοσίευση Πέμ Απρ 12, 2012 12:07 pm

Παιδιά ο Βαγγέλης... εξαφανίστηκε η μας σνομπάρει.... τελικά δεν είναι να δείχνεις εμπιστοσύνη στους admin
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:

Δημοσίευση Πέμ Απρ 12, 2012 5:30 pm
vags Άβαταρ μέλους
Webmaster

ουπς να 'μαι και εγώ :D έστω και καθυστερημένα αφού λόγω αρκετής δουλειάς έχω κάνα δυο μέρες να μπώ. να σας ευχαριστήσω όλους για τις ευχές σας και να είστε όλοι καλά! Επίσης να ευχηθώ Καλό Πάσχα και να περάσετε super σε ότι και αν κάνετε τις επόμενες ημέρες....

Δημοσίευση Πέμ Απρ 12, 2012 11:04 pm

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Ή ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ;

Δημοσίευση Πέμ Απρ 12, 2012 11:11 pm
vags Άβαταρ μέλους
Webmaster

να είσαι καλά Γιώργο, χθεσινά ήταν αλλά και εγώ σήμερα μπήκα forum και είδα τις ευχές.

Δημοσίευση Παρ Απρ 13, 2012 12:23 am

Χρόνια πολλά στον σούπερ, τέλειο, φανταστικό, υπέροχο admin του forum!!!Βαγγέλη ό,τι επιθυμείς!!!Αλλά εδώ που τα λέμε τι άλλο να επιθυμείς αφού έχεις την κοντέσσα πλάι σου???? :lol: :lol: :lol: :lol:
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T

Δημοσίευση Παρ Απρ 13, 2012 4:38 pm
vags Άβαταρ μέλους
Webmaster

ευχαριστώ Γιώργο να είσαι καλά :D

Ά και σχετικά με το εορτολόγιο έχω βάλει στις οδηγίες χρήσης πώς να βάλετε τα γενέθλια σας ώστε να σας βγάζει στους εορτάζοντες στο κάτω μέρος του forum. Δείτε περισσότερα από το παρακάτω link: viewtopic.php?f=16&t=135&p=307#p307

Εορτολόγιο με ονομαστικές εορτές προστέθηκε στο Blog κάτω από το menu Σύνδεσμοι.

Δημοσίευση Τετ Απρ 18, 2012 10:52 am

Χρονια πολλα Ανασταση και Ανεστη!!! :) Σας ευχομαι να ειστε παντα καλα, υγεια κι ευτυχια ;)
Συγνωμη για την μεγαλη καθυστερηση αλλα εδω και 4-5 μερες ειχα προβλημα με τον ΟΤΕ και δεν ειχα ιντερνετ... :evil:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Ψήλωμα +7cm...............................................| Locatzis
Ελαστικά M/T 215/75/15 ........................|

Δημοσίευση Τετ Απρ 18, 2012 1:19 pm

Ευχαριστώ Μάνο αλλά ευχαριστώ και υπόλοιπους για τις ευχές τους, εύχομαι και εγώ ολόψυχα ότι επιθυμείτε.

Δημοσίευση Παρ Απρ 20, 2012 9:06 pm

Φίλοι μου αγαπημένοι, επειδή έχω χάσει επεισόδια, θέλω να ευχηθώ, έστω κ εκ των υστέρων αλλά με πολύ αγάπη
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με ΥΓΕΙΑ κ ότι άλλο επιθυμείτε, σε όλους όσοι γιόρταζαν αυτές τις μέρες.
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!

Δημοσίευση Παρ Απρ 20, 2012 11:20 pm

Χρόνια Πολλά Γιωργάρα(tetradusterios)!!!!Εικόνα
Ότι επιθυμείς!!! :D :D :D Εικόνα
Μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά να χαίρεσαι την οικογένεια!!! :D :D :lol: :lol:Εικόνα
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο TeriosClub.net Cafe