Shoutbox

Άνοιξε και σας περιμένει...για να μας πείτε ότι σας ευχαριστεί εκτός του αυτοκινήτου
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Καλή Σαρακοστή και καλό μήνα ... και του club o χαρταετός και ο αυτοσχέδιος μια χαρά τα πήγαν... ;) ;) μάλλον παίζει ρόλο και ο χειριστής - κατασκευαστής!!! :lol: :lol: :lol:
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από TAG »

Wellcome back ....teriosclub !!! ;)
Άβαταρ μέλους
kostas
Δημοσιεύσεις: 484
Εγγραφή: Κυρ Απρ 08, 2012 9:31 am

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από kostas »

Ευτυχώς με είχε πιάσει στερητικό κάτι σαν νηστεία ένα πράγμα.
Οδηγώ και σε σκέφτομαι!
Εικόνα
http://nivaclubhellas.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από giorgos man. »

Εγώ δεν είχα δεί την ανάρτηση του vags για τη διακοπή της λειτουργίας του site και "σφίχτηκα" όταν είδα ότι δεν λειτουργούσε !!!!! ΟΥΦ !!!!
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από goranterios »

Ωραία ξανά πάλι μαζί :D :D :D :!: :!: :!: :!: :!:
Άβαταρ μέλους
vags
Webmaster
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2012 7:50 pm

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από vags »

σας ταλαιπωρώ λίγο αλλά κάνω κάποιες δοκιμές σε άλλο εξυπηρετητή και δυστυχώς οι διαδικασίες είναι χρονοβόρες.

Κάνω μια προσπάθεια μήπως μπορέσουμε και αποδεσμευτούμε από το έξοδο της Bluehost.

Οι ενέργειες συνεχίζονται και πιθανόν να κατέβει το site και αυτό το ΣΚ 10-12 του μήνα.

Θεωρώ ότι από Δευτέρα αν δεν προκύψουν απρόβλεπτες καθυστερήσεις με το ανέβασμα αρχείων, θα μπορέσω να έχω ολοκληρωμένη εικόνα για το αν όλο το επιχείρημα θα είναι εφικτό χωρίς να πέσουμε σε περιπέτειες.

Αν δεν, τότε θα πρέπει να συγκεντρώσουμε το ποσό και να συνεχίσουμε εκεί που είμαστε.
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

vags έγραψε:σας ταλαιπωρώ λίγο αλλά κάνω κάποιες δοκιμές σε άλλο εξυπηρετητή και δυστυχώς οι διαδικασίες είναι χρονοβόρες.

Κάνω μια προσπάθεια μήπως μπορέσουμε και αποδεσμευτούμε από το έξοδο της Bluehost.

Οι ενέργειες συνεχίζονται και πιθανόν να κατέβει το site και αυτό το ΣΚ 10-12 του μήνα.

Θεωρώ ότι από Δευτέρα αν δεν προκύψουν απρόβλεπτες καθυστερήσεις με το ανέβασμα αρχείων, θα μπορέσω να έχω ολοκληρωμένη εικόνα για το αν όλο το επιχείρημα θα είναι εφικτό χωρίς να πέσουμε σε περιπέτειες.

Αν δεν, τότε θα πρέπει να συγκεντρώσουμε το ποσό και να συνεχίσουμε εκεί που είμαστε.
vags,
Αν πιθανόν υπάρξει πρόβλημα με το να χαθούν δεδομένα (βίντεο, ιστοσελίδες, περιγραφές, κλπ) και επειδή στις αναρτήσεις που έχω κάνει αλλά και σε άλλες από "συμφουρίτες" δεν έχω κρατήσει αρχεία ασφαλείας, πες μου να ξεκινήσω.
Άβαταρ μέλους
vags
Webmaster
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: Τρί Ιαν 03, 2012 7:50 pm

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από vags »

Φιλε Νεκταριε απο την διαδικασια αυτη δυσκολο να συμβει αυτο που λες. Ομως οποιος εχει χρησιμες photo κτλ οπωσδηποτε πρεπει να εχει το προσωπικο του αρχειο στον προςωπικο του υπολογιςτη. Ανα πασα μπορει να προκυψει μια επιθεση η οτιδηποτε αλλο και να υπαρξει θεμα. Φυσικα backups υπαχουν αλλα με αυτα που συμβαινουν στο web ο καθενας πρεπει να εχει τα χρηςιμα αρχεια στο pc του. Εδω πεφτουν τραπεζες, αρα ας ειμαστε προετοιμασμενοι για να μην εχουμε απωλειες...
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από Marina »

Εγώ πάντως έχω ήδη φακέλους με φωτογραφίες στο pc ανά εκδρομή, προφανώς δεν θα είναι όλες που δημοσιεύονται μεμονωμένες απο τον καθένα μας αλλά νομίζω ότι είμαστε καλά αν χρειαστεί...
Αν νομίζεις Βαγγέλη ότι πρέπει να κάνουμε κάτι παραπάνω για να βοηθήσουμε ..πες μας...
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Shoutbox

Δημοσίευση από manos man. »

Είναι κανείς εδω;;;;;; Που πήγατε βρε παιδιά;; Διακοπές;;;
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Απάντηση