TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Συζήτηση για ότι αφορά τις ζάντες και τα ελαστικά
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Καλησπέρα
Χθες τοποθέτησα στον Τέρη καινούρια παπούτσια. TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS. μετά από προβλήματα που είχα με τα YOKOHAMA GEOLANDAR ελπίζω αυτά να μην με ταλαιπωρήσουν. Για εντυπώσεις και οτιδήποτε νεώτερο θα ενημερώνεστε.
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από goranterios »

Γιάννη καλορίζικα και πολλά πολλά χιλιόμετρα χωρίς προβλήματα :!: :!: :!: :!: :!: Με τά Γεολάντερ τι προβλήματα σου βγάλανε :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Καλημέρα
Αφενός ήταν 7ετίας, αφετέρου ΓΛΥΣΤΡΑΓΑΝ ασύστολα. Πέλμα σε τέλεια κατάσταση αλλά πολύ ξερά.
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από goranterios »

Είπα και εγώ γιατί συνήθως πάνε γάντι στους τέριδες καί όσοι τά έχουμε δοκιμάσει μας αρεσαν με ορισμένες ελάχιστες διαφορετικές γνώμες που τά μπέρδευαν μέ ασφάλτινα. Περιμένουμε εντυπώσεις από τά ελαστικά πού φόρεσες πάρε φόρα καί γράφε λοιπόν ;) Αλλά για κάτσε καλύτερα : Λάστιχα έβαλες,προβολείς η λεντόμπαρα θα βάλεις,μήπως πρέπει να σκεφτείς να έρθεις να σε δούμε από κοντά στην 10η Πανελλήνια συνάντηση του terios klub ;) :?: :?:
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Δεν ξέρω αν θα είμαι πλήρως έτοιμος μέχρι την 10η αλλά ούτως ή άλως αν γίνει προς Καρπενήσι θα έρθουμε, ή κάπου τελος πάντων πιο προσιτά για εμάς τους Νότιους!
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Καλημέρα
Βρήκα λίγο χρόνο για να ΕΠΑΝΑΘΑΥΜΑΣΩ τα TOYO μου. 10η πανελλήνια και με έβγαλε ασπροπρόσωπο και ο Τερης αλλά και τα παπούτσια του. Ούτε μια φορά δεν ένιωσα γλίστρημα και σίγουρα πάντα ήμουν σίγουρος για το που πάταγα. Παρ'ότι τα τελευταία χρόνια είχα πάντα M+S (235/65/17), και φυσικά χρήση σε σκληροτράχηλα εδάφη, έτσι δεν ξαναένιωσα.
Γιάννης_Κ
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2014 3:35 pm

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από Γιάννης_Κ »

Ήθελα να ρωτήσω για τα toyo επειδή είμαι σε φάση αλλαγής από τα geolandar g012 που φοράω >8 χρόνια.
Εξακολουθουν να πηγαίνουν καλά;
(Τα θέλω σε 215/65-16 για χρήση σε πόλη αλλά και που και που σε κτήμα καθώς και σε γλύστρα.)
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: TOYO OPEN COUNTRY A/T PLUS

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Καλημέρα
Στην περσινή πανελλήνια έδειξαν πολύ καλή συμπεριφορά. Και μέχρι στιγμής δεν έχω διαπιστώση κάποιο πρόβλημα.
Απάντηση