Τη κοπή τη πίτα

Ημερήσιες βόλτες των μελών του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vitaroulas
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 12, 2012 9:17 am
Τοποθεσία: Αμαρούσιον
Επικοινωνία:

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από vitaroulas »

Χρόνια πολλά σε όλους, καλές διαδρομές , υγεία και αρκετούς παράδες στην τσέπη εύχομαι
Με το καλό να κόψετε την πίτα σας , σκέφτηκα μήπως ακολουθήσω αλλά εκείνες τις ημερομηνίες θα παρευρεθούμε στην πίτα του vitaraclub.gr

tag χαίρομαι που σε είδα στις συμμετοχές ;)
Δαμιανός
GV 2.0
Άβαταρ μέλους
maverick
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Παρ Οκτ 19, 2012 10:18 pm
Τοποθεσία: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από maverick »

1)Βάσω - Γιώργος
2)Μαρίνα - Δημήτρης
3)Stev(Άρχοντας?)-Αναστασία
4)Ιωάννα-Φίλιππος
5) Τρελοτεριάκι
6)Vags-theodora
7)Geovil
8) kouts & family
9)Γιάννης photographer
10) giorgos man - Φωτεινή
11) manos man. ( θα λείψει ?? δε νομίζω....)
12)tetradusterios-dusteroula
13)Παν.Μειχανετσίδης ο famous
14)Μιχάλης- Θεοδώρα-Blacky(+2 ??)
15)Synteknos - chris mx5
16) Tag-Δημητρα (Γιάννης;;;)
17) Todotsouk-Μαρία
18)Maverick για 16/17 παλεύω και για τις 15.
RAV MKIII BF 225/70/R16
dimiteis
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 10, 2012 12:06 am

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από dimiteis »

1)Βάσω - Γιώργος
2)Μαρίνα - Δημήτρης
3)Stev(Άρχοντας?)-Αναστασία
4)Ιωάννα-Φίλιππος
5) Τρελοτεριάκι
6)Vags-theodora
7)Geovil
8) kouts & family
9)Γιάννης photographer
10) giorgos man - Φωτεινή
11) manos man. ( θα λείψει ?? δε νομίζω....)
12)tetradusterios-dusteroula
13)Παν.Μειχανετσίδης ο famous
14)Μιχάλης- Θεοδώρα-Blacky(+2 ??)
15)Synteknos - chris mx5
16) Tag-Δημητρα (Γιάννης;;;)
17) Todotsouk-Μαρία
18)Maverick για 16/17 παλεύω και για τις 15.
19)Μητσος-Μαργαριτα (Siba)

(Anastasie χαθηκαμε , ελπιζουμε να σας δουμε στην εκδρομη και να τα πουμε απο κοντα :D )
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 10:12 am

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

μακάρι να βρεθούμε μητσο!! :D για πιες ημερομηνίες μιλάμε ρε παιδιά να το εξετάσω και εγω λίγο :shock:

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από geovil »

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έγραψε:μακάρι να βρεθούμε μητσο!! :D για πιες ημερομηνίες μιλάμε ρε παιδιά να το εξετάσω και εγω λίγο :shock:

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me
15-16-17 Φεβρουαριου ειναι Τασο!!!
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από manos man. »

Τι ''κοπη τη πιτα'' ; Με τοσες συμμετοχες παμε για πανελληνια :lol: Πολυ χαιρομαι :) :) :)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από geovil »

manos man. έγραψε:Τι ''κοπη τη πιτα'' ; Με τοσες συμμετοχες παμε για πανελληνια :lol: Πολυ χαιρομαι :) :) :)
Τι Πανελληνια?..................Διαβαλκανικη πες την........ετσι,για να κανουμε και εντυπωση!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από Marina »

Παιδιά πολύ χαίρομαι .... δεν θυμάμαι απο πότε έχω να δώ τόσες συμμετοχές σε εκδρομή... :!: :!:
Χαιρετώ και εγώ τους παλιούς γνώριμους της παρέας τους οποίους δεν έτυχε εγώ να συναντήσω ποτέ .... θα το κάνω σύντομα όμως... ;)
Και να επισημάνω ότι επειδή έχουμε φτάσει ήδη στις 19 συμμετοχές και ήμαστε στο παρατσάφ να ξεπεράσουμε τις 20 όπου και θα υπάρξει λογικά "πρόβλημα" με τα δωμάτια να γνωστοποιήσουν σύντομα την συμμετοχή τους όσοι φίλοι ακόμη σκέφτονται να ακολουθήσουν γιατί πολύ πιθανόν να πρέπει να κλείσουμε και άλλο ξενοδοχείο δεδομένου ότι το μεγαλύτερο της περιοχής έχει 20 δωμάτια.
Γιώργο Duster, Βάσω τι γίνεται; δώστε καμια πληροφορία για τα ξενοδοχεία.....
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από TAG »

εχει δίκιο η Μαρίνα, :roll:
η περιοχη δεν εχει μεγάλες ξενοδοχειακες μονάδες.. πιθανότατα χρειαστει να "μοιραστει" ο κόσμος..
Βεβαια στις συμμετοχες μπορει να υπάρχει κόσμος που να θελει μονοήμερη δηλαδή μονο για τη κοπή τη πίτα 8-)
(από Αθήνα ειναι 210 χλμ μεχρι π.χ την Παύλιανη)
οπότε να ειναι λιγότερες οι συμμετοχες για διανυκτερευση.

Για να δούμε τι θα γινει... ;)
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Τη κοπή τη πίτα

Δημοσίευση από manos man. »

Παιδια να ριξω μια ιδα; Πειραζει που ανακατευω λιγο την τραπουλα; Βλεπω οτι στην περιοχη την οποια ψαχνουμε δυσκολα βρισκουμε ξενοδοχειο που να μας χωραει ή που να υπαρχει αλλο σχετικα κοντα. Πως θα βλεπατε το ενδεχομενο να πηγαιναμε καπου αλλου; Οπως Β. Ευβοια! Θα μου πειτε πως εχουμε ξαναπαει... Ομως μπορουμε να εξερευνησουμε αλλη περιοχη οπως το Ορος Καντηλι και να ψαξουμε για ξενοδοχειο στις Ροβιες. Απ οτι βλεπω εχει καποια... Τα πλεονεκτηματα αυτης της περιπτωσης:
1. Ευκολια ευρεσης ξενοδοχειου
2. Μπορουμε να κινηθουμε σε χαμηλα υψομετρα, οποτε και να εχει χιονισει θα μπορουμε να βρουμε διαδρομες off road που δεν θα ειναι κλειστοι οι δρομοι.
3. Το βασικοτερο. Εχουμε ατομα που γνωριζουν την περιοχη και δεν ειναι αλλοι απο τους Ζαριγκα και Δημητρη ;) !!!

Μειονεκτηματα:
1. Οι διαδρομες της περιοχης ειναι ζορικες λογω αρκετης λασπης (βεβαια δεν ξερω κατα ποσο ειναι μειονεκτημα αυτο :lol: )

Επισης να αναφερω οτι περυσι πηγε στο Καντηλι η Λεσχη off road Ηρακλειου και περασαν φανταστικα!! Εκαναν μια απο τις καλυτερες εκδρομες! Ακομα, μπορω να παρω απο τα παιδια πληροφοριες μιας και εχουν επισκευτει το μερος ;)

Εσεις τι λετε; :?:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Απάντηση