Συζήτηση εκδρομών

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από manos man. »

Η βάρκα προς το παρόν γέρνει αρκετά προς Εύβοια!! ;)

Ιωάννα, εξετάζουμε γενικά περιοχές της Β. Εύβοιας. Θα εξαρτηθεί από τιμές που θα πάρουμε και ποια καταλύματα θα βολεύουν. Όσο είναι δυνατόν να μην διασκορπιστούμε!

Όσο για την ημερομηνία 9-11 βολεύει τους περισσότερους. Νομίζω κλειδώνει η ημερομηνία!!
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από geovil »

Επειδη ξεχαστηκα εγω.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Βορεια Ευβοια και 9-11 Νοεμβριου με βρισκουν συμφωνο!!!!!

Προχωραμεεεε!!!! :D :D :D
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από manos man. »

Εδώ είμαστε!!! Μην αγχώνεστε από την απουσία μου. Απλά έχουμε μια καθυστέρηση σε κάποιες προσφορές που έχω ζητήσει. Η εβδομάδα που έρχεται θα έχει πολλά νεα ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από tetradusterios »

Οι καταστροφές που άφησε πίσω του ο Ζορμπάς στην περιοχή μήπως μας επηρεάσει στις διαδρομές και στα δρώμενα της πανελλήνιας μας; Έχουμε ανταπόκριση από τους τοπικούς; Μέχρι και αγνοούμενους έχει....
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από giorgos man. »

Θα επικοινωνήσουμε δεόντως και θα υπάρξει σχετική ενημέρωση.

Οντως επεσε πολυ νερό και στη συγκεκριμένη περιοχή.
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από giorgos man. »

Καλημέρα σας :P :P :P

Μίλησα με το γνωστό γνωστη των χωματόδρομων της περιοχής Γιάννη Ζαρίγκα , ο οποίος είπε οτι εχουν γίνει βαθειά νεροφαγώματα από το νερό στους δασικούς δρόμους και χρειαζεται προσοχή.

Ενημερώθηκε για τις ημερομηνίες της πανελλήνιας και είπε κατα λέξη : θα ερθω μαζί σας. χρειάζεται ενα φτιαξιματάκι η γουρούνα , αλλά μεχρι τότε θα είναι έτοιμη !!!

Σας στέλνει πολλούς χαίρετισμούς και καλη αντάμωση :D :D
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
PATH4DENTIST
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 14, 2014 2:42 am

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από PATH4DENTIST »

Γεια σας τρελοπαρεα.
Νομιζω οτι και μενα 9-11 Νοεμβριου με βολευει πολυ καλυτερα.
Τα λεμε....
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από Marina »

Καλημερίζω τον λαό που ξέρει τι θέλει και πως το θέλει ;) ;) :lol: :lol:
Άντε να ξεκουνηθούμε γιατί βαλτώσαμε μεταφορικά.....καιρός να γίνει και πραγματικότητα..νεροφαγώματα , λούκια και χαντακάκια μας περιμένουν! 8-) 8-)
Βόρεια Εύβοια στις 9-11 Νοέμβρη ...προχωράμε ολοταχώς! :!: :!: :!:

Αααα..και για να μην ξεχνιόμαστε! Μάνο βάλε και κάνα σπα - μα μέσα...ξέρεις εσύ!
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από manos man. »

Marina έγραψε:Αααα..και για να μην ξεχνιόμαστε! Μάνο βάλε και κάνα σπα - μα μέσα...ξέρεις εσύ!
Ξέρω ξέρω... Αλλά φοβάμαι ότι θα αρκεστούμε σε λασπόλουτρα! Δάσος, φύση, κολλήματα!! Αν πιαστείς από αυτά θα στείλω τον βοηθό μου για μασαζ!!! :lol:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Συζήτηση εκδρομών

Δημοσίευση από manos man. »

Ανοίχτηκε νέο θέμα σχετικά με την Πανελλήνια όπου αναφέρονται αναλυτικά τιμές και λεπτομέρειες καθώς και οι έγκυρες συμμετοχές.
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Απάντηση