Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Αυτή είναι ΜΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ που την περίμενα. Συνάντηση με το CLUB! Περιμένω νέα σας για το ΠΟΥ.
Άβαταρ μέλους
devrikis
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Τρί Αύγ 23, 2016 11:29 pm
Τοποθεσία: Δράμα

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από devrikis »

Δεν ξέρω εάν το Club έχει ανέβει τόσο βόρεια στις προηγούμενες συναντήσεις του, αλλά εγώ θα πρότεινα τον νομό της Δράμας! Όχι μόνο επειδή είναι ο νομός μου και μένω εκεί, αλλά επειδή προσφέρει πληθώρα εξορμήσεων. Αν μάλιστα γίνει τον Δεκέμβριο, θα μπορέσουμε να ανέβουμε και στο χιονοδρομικό κέντρο του Φαλακρού, αυτό με τις περισσότερες φυσικές πίστες στην Ελλάδα αλλά και τα Βαλκάνια!
Τέλος, είναι η 15η πρόταση στο "15 top διαδρομές για 4χ4"! ;) Αφήστε που θα γίνει χαμός εάν παρελάσει ένα "τσούρμο" TERIOS από την Ονειρούπολη που λαμβάνει χώρα εκείνη την περίοδο!! :)
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από Marina »

Χαιρετώ το παρεάκι... καταρχήν να καλωσορίσω τους νέους φίλους που φαίνονται έτοιμοι "για όλα" αποφασισμένοι να οργώσουν τα βουνά μαζί μας!!! ;) :lol: :lol:

Επιτέλους έφτασε η ώρα της προετοιμασίας... εντάξει... καλό και το καλοκαιράκι αλλά η Πανελλήνια του club μας είναι ο must προορισμός που τον περιμένουμε πως και πως...

Οι προτάσεις σας "όπως πάντα" μου φαίνονται όλες καλές, τα επικρατέστερα στο μυαλό μου είναι 2...
1ον το βουνό των Θεών του Ολύμπου όπου ενδείκνυται για Επετειακή Πανελλήνια με όλα τα παρελκόμενα.. και
2ον το Καρπενήσι όπου το ζητάω σε κάθε συζήτηση επιλογής προορισμού διότι το 2007 δεν ήμουν ακόμη μέλος της παρέας και έχω μείνει με τη ζήλια!

Αυτά απο μένα... όσον αφορά την ημερομηνία θα προτιμούσα κι εγώ αρχές Νοέμβρη να προλάβουμε να συντονιστούμε με το φθινοπωρινό πρόγραμμα των οικογενειακών υποχρεώσεων... τα υπόλοιπα περί οργάνωσης εννοείται ότι τα αφήνω στα "έμπιστα χέρια" των οργανωτών των προηγούμενων εκδρομών... είπαμε "ΑΞΙΟΙ"
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από stev kar »

Χαιρετω κι εγώ την παλιοπαρεα μας!!!!
Επιθυμία μου, με δυό λόγια, είναι να συναντηθουμε στο Καρπενήσι,απ΄ όπου έχουμε φοβερες εμπειρίες! !!
Σε ότι αφορά την πρόταση του φιλου από τη Δράμα. Πολύ καλή πρόταση,αλλά μπορεί να γίνει απο τους Βόρειους, επειδη η αποσταση, για τους Νοτιους ειναι πολύ μεγαλη κι ο χρονος λιγος! !!
Ευτυχειτε!!!! Καλη συνάντηση! !!
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από tetradusterios »

Προφανώς το Καρπενήσι θα είναι ο δέκατος πανελλήνιος προορισμός της τεριοπαρέας. Η ημερομηνία που παίζει περισσότερο είναι το τριήμερο 4-5-6 Νοεμβρίου γιατί το προηγούμενο είναι το τριήμερο της 28 Οκτωβρίου και πέφτει ξύρισμα κόντρα. Ελπίζω ότι βολεύει και ο προορισμός και η ημερομηνία στους περισσότερους. Κάθε σχόλιο δεκτό.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Ιωαννης Λιακος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 30, 2016 6:30 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από Ιωαννης Λιακος »

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά στους τυχόν εορτάζοντες. Εκτιμώ πως το τριήμερο 4-5-6 Νοε είναι το ιδανικότερο. :)
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από goranterios »

Ωραίος προορισμός τό Καρπενήσι, :!: :!: ιδανικές οι ημερομηνίες 4,5,6,Νοεμβρίου, :!: :!:Περισσότερες παροχές ,μειωμένες τιμές, :!: :!: γιατί όπως λέει και ο tetradusterios το τριήμερο 28 Οκτωβρίου ξυρίζει κόντρα στις τιμές. και έχει δίκιο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος goranterios την Τετ Σεπ 14, 2016 9:49 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από geovil »

Το Καρπενησι ειναι σουπερ παιδια,και την προηγουμενη φορα δεν ειχα παει , γιατι δεν ειχα Τεριος τοτε..........

Το Σ/Κ 4,5,6 Νοεμβριου ομως για εμας δεν παιζει γιατι εχουμε ενα γαμο το Σαββατο 5 Νοεμβριου και δεν γινεται να μην παμε....

Επισης το τριημερο της 28ης Οκτωβριου δεν παιζει λογω αυξημενης κινησης και τιμων.....

Αν παιξει καποιο αλλο Σ/Κ ειμαστε ετοιμοι για Καρπενησι..... :) :) :)

Αυτα προς το παρον....Φιλια σε ολους!!!!! :) :)
Άβαταρ μέλους
TAG
Δημοσιεύσεις: 720
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:20 am
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από TAG »

geovil έγραψε:Το Καρπενησι ειναι σουπερ παιδια,και την προηγουμενη φορα δεν ειχα παει , γιατι δεν ειχα Τεριος τοτε..........

..........
... εγώ είχα πάει τότε ... αλλά δεν έχω...Τεριος... τώρααα... :lol: :lol: :lol: :lol:
Επίτιμος....
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: Συζήτηση για 10η Πανελλήνια Συνάντηση

Δημοσίευση από manos man. »

TAG έγραψε:
... εγώ είχα πάει τότε ... αλλά δεν έχω...Τεριος... τώρααα... :lol: :lol: :lol: :lol:
Θα δέσουμε το Clio στου Μάκη το Terios... Χαλαρά με μια δευτέρα κοντή σε περνάει ακόμα και από τα πιο δυσκολα σημεία!!! Σκέψου το!!! :lol: :lol: :lol:
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Απάντηση