ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Άβαταρ μέλους
Makis
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:57 pm
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από Makis »

Καλησπέρα και απο εμένα,και εγω με την σειρά μου να πω ότι θέλω πολυ να παρευρεθώ στην πιτοσυναντιση!!!!!!! Εκτως απροόπτου θα είμαι και εγω εκεί......
...whatever burns goes!!!
LOW RANGE DANA_30-35 TURBO
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από giorgos man. »

Θα συμμετέχω κι εγώ.
Τις αμέσως επόμενες ημέρες θα σου πώ Γιώργο για το ποιό π.σ.κ. ανάλογα με τις δυνατότητες του πληρώματος του οχήματος .
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Θα μεταφέρω το θέμα με την ανακοίνωση της εκδρομής μας και θα παρακαλούσα να μην γράφετε στο θέμα της ανακοίνωσης και των έγκυρων συμμετοχών για να μείνει καθαρός και εκεί να μπούν και οι φωτογραφίες και οι εντυπώσεις από την εκδρομή.
Θα συνεχίσουμε να συνεννοούμαστε στο θέμα πιτοσυζήτηση.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Επειδή προβλέπω sold out μέχρι το τέλος της εβδομάδας στο ξενοδοχείο Μετερίζι,
εγώ και ο pathfinder θα μεταφερθούμε στα Βαρδούσια.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Για να γνωρίζετε για τα δώρα της κοπής της πίτας είναι τα εξής μέχρι στιγμής:
Δώρο 1: όποιος κερδίσει το φλουρί θα πάρει δώρο ίσης αξίας με τα χρήματα που θα μαζευτούν από τις συμμετοχές .
Δώρο 2: θα γίνει κλήρωση για ένα πλήρης σέρβις 30000χλμ ή 2 χρόνων αξίας 180 ευρώ από την αντιπροσωπία SENA.
Δώρο 3: ένας πλήρης καθαρισμός δοντιών από τον φίλο μας Pathfinder
Δώρο 4: ένα σφράγισμα κουφάλας από τον φίλο μας Pathfinder
Δώρο 5: ένα 5λιτρο έξτρα παρθένο ελαιόλαδο από το Κτήμα Καστανιά
Δώρο 6: ένα 5λιτρο έξτρα παρθένο ελαιόλαδο από το Κτήμα Καστανιά

παρακαλώ όποιος μπορεί και έχει διάθεση να συμβάλει στην προσπάθεια, καλοδεχούμενα όλα.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από Marina »

tetradusterios έγραψε:Για να γνωρίζετε για τα δώρα της κοπής της πίτας είναι τα εξής μέχρι στιγμής:
Δώρο 1: όποιος κερδίσει το φλουρί θα πάρει δώρο ίσης αξίας με τα χρήματα που θα μαζευτούν από τις συμμετοχές
Αυτό το δώρο 1 δεν το κατάλαβα... :?: :?: :?: τί εννοείς;;; :idea:
tetradusterios έγραψε:Δώρο 2: θα γίνει κλήρωση για ένα πλήρης σέρβις 30000χλμ ή 2 χρόνων αξίας 180 ευρώ από την αντιπροσωπία SENA.
Καλό!!!
tetradusterios έγραψε:Δώρο 3: ένας πλήρης καθαρισμός δοντιών από τον φίλο μας Pathfinder
Δώρο 4: ένα σφράγισμα κουφάλας από τον φίλο μας Pathfinder


Απαραίτητο!
tetradusterios έγραψε:Δώρο 5: ένα 5λιτρο έξτρα παρθένο ελαιόλαδο από το Κτήμα Καστανιά
Δώρο 6: ένα 5λιτρο έξτρα παρθένο ελαιόλαδο από το Κτήμα Καστανιά
Χρήσιμο!
tetradusterios έγραψε:παρακαλώ όποιος μπορεί και έχει διάθεση να συμβάλει στην προσπάθεια, καλοδεχούμενα όλα.
Δώρο 7: ένα 2λιτρο Τσίπουρο με γλυκάνισο διπλής απόσταξης από Ορεινή Χαλκιδική
Δώρο 8: ένα 2λιτρο Τσίπουρο άνευ γλυκάνισου διπλής απόσταξης απο Ορεινή Χαλκιδική
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Marina έγραψε:
tetradusterios έγραψε:Για να γνωρίζετε για τα δώρα της κοπής της πίτας είναι τα εξής μέχρι στιγμής:
Δώρο 1: όποιος κερδίσει το φλουρί θα πάρει δώρο ίσης αξίας με τα χρήματα που θα μαζευτούν από τις συμμετοχές
Αυτό το δώρο 1 δεν το κατάλαβα... :?: :?: :?: τί εννοείς;;; :idea:

Tι δεν καταλαβαίνεις ; το φλουρί = 10 δωμάτια x 5ευρώ= 50 ευρώ, τα 20 δωμάτια x 5ευρώ=100 ευρώ και ούτω καθ' εξής
και τ' άλλα δώρα που θα μαζευτούν θα γίνουν με κλήρωση, και ευχαριστούμε πολύ για την προσφορά της ορεινής Χαλκιδικής
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από theodora »

Επειδή δε κουβαλάει κανένας καλύτερα τις κανάτες κρασί από μένα έφερα τον κόσμο πανω κατω για να τα καταφέρω και τελικά θα έρθω.... Θα έσκαγα αλλιως σας λεω!
"Κοντέσα"
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από giorgos man. »

theodora έγραψε:Επειδή δε κουβαλάει κανένας καλύτερα τις κανάτες κρασί από μένα έφερα τον κόσμο πανω κατω για να τα καταφέρω και τελικά θα έρθω.... Θα έσκαγα αλλιως σας λεω!
ε... μα κι εσύ, στεγνούς θα μας άφηνες.... ??? :D :D
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: ΠΙΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ 2016

Δημοσίευση από tetradusterios »

Για το πρόγραμμα της Κυριακής (6-3-16) έχω μία ιδέα και θα ήθελα τις απόψεις σας. Πρόκειται για ένα θεματικό πάρκο εξόρυξης βωξίτη, που βρίσκεται στην περιοχή. Ήρθα σε επαφή και οι υπεύθυνοι με ενημέρωσαν ότι πραγματοποιούν ξεναγήσεις μεσά στο παλιό ορυχείο, κατεβαίνοντας στα 900 μέτρα κάτω απο τη γη και με βαγονέτο οδηγούν τους επισκέπτες στις στοές του ορυχείου. Πρόκειται για ένα πάρκο μοναδικό στο είδος του σε όλη την Ελλάδα. Υπάρχουν δύο ειδών ξεναγήσεις. Η πιο σύντομη διαρκεί 1 ώρα και κοστίζει (λόγω γκρουπ, αλλιώς είναι ακριβότερη)) 10 ευρώ/άτομο και η δεύτερη μιάμιση ώρα κοστίζει 12 ευρώ/άτομο και περιλαμβάνει ότι και η πρώτη συν μία θεματική ενότητα. Αν σας ενδιαφέρει το θέμα, θέλω να με ενημερώσετε ως την Τετάρτη (10-2-16) γιατί θα πρέπει να κλείσουμε ημερομηνία και ώρα αν είναι να πάμε. Υπάρχει και ιστοσελίδα http://www.vagonetto.gr.
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Απάντηση