Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Οργανωμένες εκδρομές του TeriosClub.net
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από goranterios »

Θεοδώρα, Μάνο, Καστανιά, συγχαρητήρια :!: :!: :!: ( Γιώργο περαστικά )
και συνεχίζω με μερικές φωτογραφίες από το κινητό οδηγώντας με ένα χέρι το δεξί πότε με το κινητό πότε την φωτογραφική πότε το pmr είχε πάρει φωτιά παρακολουθώντας Καστανιά Γιώργο Εύη ,Δημήτρη Μαρίνα,Γιώργο Ακριβή,καί πίσω μου ζεύγος
Κούτς ( Γιάννη Εφη ) ,να εκτελούν όμορφες χορευτικές φιγούρες στο χιόνι και την λάσπη τι να κάνω.......μπήκα στο χορό και νομίζω πρώτα να είμαστε καλά θα επαναληφθεί και στην επόμενη πανελληνια :!: :!: :!: :
((Επαναφόρτιση φωτογραφιών )) 1/6/2020 (( ώρα 00'43 )) :!: :!:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος goranterios την Κυρ Μάιος 31, 2020 11:48 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από giorgos man. »

goranterios έγραψε: και συνεχίζω με μερικές φωτογραφίες από το κινητό οδηγώντας με ένα χέρι το δεξί πότε με το κινητό πότε την φωτογραφική πότε το pmr είχε πάρει φωτιά
Νίκο, παρ' όλο που το ένα χέρι είχε επιφορτιστεί να κάνει τόσα πολλά πράγματα, μια χαρά τα έχεις καταφέρει :!: :!: :!:
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
theodora
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Απρ 03, 2012 8:45 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από theodora »

Μωρε μου λειψατε ηδη...
Α κι επειδη δε το ειπα και πολυ σε αυτη την εκδρομη
παρακαλω να μην ξεχνιομαστε...Ειμαι Κοντεσα!!!! :lol:
"Κοντέσα"
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από tetradusterios »

Η Κοντεσα κοντεψε να μας πεθυμισει :lol: :lol: ;)
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
PATH4DENTIST
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 14, 2014 2:42 am

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από PATH4DENTIST »

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ terios,ΑΛΛΑ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΑΝ ΑΨΟΓΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ.Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΙΔΑΝΙΚΗ.ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΓΙΝΑΤΕ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΕΛΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ,ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥ ΜΑΣ 4Χ4,ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ,ΕΠΙΣΗΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΟΦΙΑ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....!)ΤΟ ΤΙΜΟΝΙ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ!ΒΕΒΑΙΑ,ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΛΙΓΟ...ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΑΛΛΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ.ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.
ΟΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ,ΜΕ ΕΝΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΩΝ.ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΤΡΕΞΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑΝ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ,ΝΑ ΤΡΕΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ!
ΚΑΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΗΤΑΝ Η ΔΙΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ( Ο...ΣΚΥΛΟΣ ΜΑΣ....!) ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ!ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΛΑ!ΕΜΕΙΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΔΙΚΑ ΠΑΓΩΣΑ....!
ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ, ΑΝ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΗ-Η ''ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ'' ΣΤΟ PARKING ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΜΗ,ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΙ,ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!
ΖΗΤΩ ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΣΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΗ ΝΑ ΕΡΘΩ ΟΣΟ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ,ΑΠΡΟΟΠΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΑΚΤΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗΣ,ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΑΝ.
Ε!ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΚΑΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ,Η ΕΓΝΟΙΑ ΚΑΙ Η ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΜΗ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ......ΣΕΡΝΟΜΟΥΝΑ!
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ! :(
ΒΕΒΑΙΑ,ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ.ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ......
ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΣΩ------ΚΑΣΤΑΝΙΑ.....ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΤΑ ''ΦΩΤΑ'' ΣΟΥ.......ΟΧΙ ΤΑ led ΦΥΣΙΚΑ (χι,χι!).ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ test drive, ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΦΩΤΑ!ΣΤΑΥΡΟ,ΤΙ ΛΕΣ;
ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ dj ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ........ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗ...ΧΑΡΗ ΤΟΥ....
Cu
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από Marina »

PATH4DENTIST έγραψε:ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ! :(
Γειά σου ρε γιατρέ (dentist) ... :!: :!:
Εννοείται πως θα σε ξαναπάρουμε ΑΝ... και εφόσον φυσικά... υποσχεθείς ότι θα ξεσηκώνεσαι πιο εύκολα απο το τραπέζι και θα χορεύεις στις πίστες και πάνω στα τραπέζια.... (θα βάζουμε και μόνο disco αν γουστάρεις.... ;) πές το κι έγινε)....
Τον χορό της λάσπης απέδειξες ότι τον κατέχεις, μέ ή χωρίς κούραση...... πρέπει να αφήσεις να ξεχυθεί διάπλατα και το άλλο σου το ταλέντο.... :lol: :lol:
Όσον αφορά την εκδρομή στον Κίσσσαβο, μην σε αγχώνει καθόλου ... το ταμπεραμέντο και το non stop της Σοφίας επισκίασε τα πάντα!!! ;) ;) :lol: :lol:
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
stev kar
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 8:36 pm

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από stev kar »

Φίλοι μου Αγαπημένοι,
μπορώ κι εγώ να πω, σαν μεγαλύτερος, ότι ήταν μια υπέροχη εκδρομή, όμως με τρανταχτές απουσίες, να μην αναφέρω ονόματα.....
Όλα κύλησαν τέλεια και στην επόμενη ακόμη τελειότερα!!!! και τεστ και χορό και μουσικές δυνατές, γεροί να είμαστε να οργανωθούμε και πάλι. Μας θέλω όλους, ακούτε?
Αυτή η παρέα σκίζει τέλος πάντων!!!!!!!!

Φιλιάαααα!!!! Ευτυχείτε!!!!! :D :D :D :D
Κάθε Μέρα μια Καινούργια Αρχή!
Κάθε Μέρα μια Ολόκληρη Ζωή, από μόνη της!
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από tetradusterios »

PATH4DENTIST έγραψε:ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΚΔΡΟΜΗ! :(
Ντέφι να γίνει θα σε πάρουμε φίλε .Είσαι καλό παιδί με καλό κουβαδάκι. Θα τον παίξουμε παιδιά έτσι δεν είναι;;;
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
g.koytrias
Δημοσιεύσεις: 196
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 12:30 pm
Τοποθεσία: Βόλος

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από g.koytrias »

Εννοείται πως θα τον πάρουμε μαζί μας να παίξει!!! :D :D :D
Σ' αυτή την παρέα χίλιοι καλοί χωράνε, ανεξαρτήτου οχήματος... ;) :D
TERIOS II 1500cc A/T
VSC-TRC, DAC-HAC
PESKETZIS UNDERCOVER
BODY LIFT 2.5cm BiMors
Continental CrossContact A/T
Άβαταρ μέλους
Makis
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:57 pm
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

Re: Κοπή Πίτας 2015 στον Κίσσαβο 06-07-08 Μαρτίου 2015

Δημοσίευση από Makis »

Καλησπέρα και απο εμένα ,και εγω επίσης με την σειρά μου θα ήθελα να πω πρώτα ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά τα οποία έτρεξαν για αυτήν την συνάντηση...καθώς επίσης και ένα μεγάλο ευχαριστω στα υπόλοιπα μέλη τα οποία παρόλο που δεν με γνώριζαν, μου έδωσαν τέτοια θετική αύρα και ζεστασιά στις συζήτησεις μας λες και γνωριζόμαστε χρονια!!!!
...να είμαστε λοιπόν όλοι καλα και ευελπιστώ να τα ξαναπούμε στην επόμενη μάζωξη :D και μιας και που έρχετε το καλοκαιράκι σιγά-σιγά-σιγά-σιγά,οποίος κατεβει προς τα υπερνοτια θα ήταν χαρά μας να τον δούμε να και να πιούμε και 8-) 8-) μια ρακί βρε αδερφέ!!!

Υ.Γ. σε μερικές μέρες θα σας ανεβάσω μερικές φωτο με το δωράκι που μου έκανε ο φίλος μας ο ΤΙΤΟΣ :?: :?: :?:
...whatever burns goes!!!
LOW RANGE DANA_30-35 TURBO
Απάντηση