Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Νέα & ανακοινώσεις του δικτυακού τόπου TeriosClub.net
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από Pesketzis »

ΠΡΟΣΚΛΗΤΉΡΙΟ ΓΑΜΟΥ - ΒΑΦΤΙΣΗΣ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από Pesketzis »

Και συναρμολογημένο...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από Pesketzis »

Όπως καταλάβατε ήρθε η ώρα να σας ανακοινώσουμε και επίσημα τον γάμο μας και την βάφτιση του μικρούλη μας.
Δυστυχώς δεν είναι δυνατόν αν και θα το θέλαμε πάρα πολύ να σας καλέσουμε έναν - έναν προσωπικά και έτσι αποφασίσαμε να κάνουμε ανοιχτή πρόσκληση σε όλους σας μέσα από εδώ.
Η επιθυμία μας αρχικά ήταν να οργανώσουμε μια Πανελλήνια συνάντηση με αφορμή τον γάμο μας και την βάφτιση του junior όπου θα ήταν, αν όχι όλα, τουλάχιστον τα περισσότερα πληρωμένα από εμάς, αλλά οι πολιτικοί μας δεν μας έχουν αφήσει αυτή την δυνατότητα μιας και μας έχουν αδειάσει τις τσέπες.
Όπως είναι φυσικό, στην ομορφότερη και σημαντικότερη στιγμή της ζωής μας σας θέλουμε όλους εσάς τους φίλους μας στο πλευρό μας ακόμα και αν είσαστε εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά.
Σίγουρα δεν έχουμε την απαίτηση από κανέναν σας να κάνει ένα ταξίδι και τόσα έξοδα για να μας τιμήσει με την παρουσία του, αν και πολύ θα θέλαμε να είσαστε κοντά μας και να είσαστε σίγουροι πως θα είναι μεγάλη μας χαρά μια ευχή σας και μόνο και αυτό γιατί γνωρίζουμε πάρα πολύ καλά πως αυτή η ευχή θα βγει μέσα από τα βάθη της καρδιάς σας.
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από Marina »

Εγώ εννοείται, δεν θα ευχηθώ απο δώ... θα έρθω να απολαύσω το Θέαμα!!! ...(όχι που θα έχανα...) :lol: :lol:
Θα σας απολαύσω και θα σας ευχηθώ απο κοντά .....
Το προσκλητήριο τα σπάει.... πολύ έξυπνο και πρωτότυπο..... μπράβο στην Ηρώ για την επιλογή της... (εσύ Dr δεν νομίζω να ασχολήθηκες και πολύ.... :D :D )
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
denso
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 10:05 pm

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από denso »

φυλαρακι μεσα απο την καρδια μου να ζησετε με υγεια και ευτυχια και εσεις και ο πεσκετζουλησας!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειστε παντα καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από Pesketzis »

Marina έγραψε:Εγώ εννοείται, δεν θα ευχηθώ απο δώ... θα έρθω να απολαύσω το Θέαμα!!! ...(όχι που θα έχανα...) :lol: :lol:
Θα σας απολαύσω και θα σας ευχηθώ απο κοντά .....
Το προσκλητήριο τα σπάει.... πολύ έξυπνο και πρωτότυπο..... μπράβο στην Ηρώ για την επιλογή της... (εσύ Dr δεν νομίζω να ασχολήθηκες και πολύ.... :D :D )
Ποιος το είπε πως δεν ασχολήθηκα... εγώ έδωσα την έγκριση σε αυτή την υπέροχη ιδέα της γυναικάρας μου :o :o :o
Είπαμε στην οικογένεια μας εγώ έχω τον τελευταίο λόγο και φυσικά είναι... "ότι πεις γυναίκα" :shock: :shock: :shock:
geovil
Δημοσιεύσεις: 465
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:33 pm

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από geovil »

Χαχαχαχαχαχαχαχα.........η Μαρινα αμεσως να την πει στον Πεσκετζη οτι δεν ασχοληθηκε με τιποτα!!!!!!!!!

Και ποιος συναρμολογησε το παζλ κυρια Μαρινα μας?.........εεεεεεεεε?..............ποιοοοοοοοοοος? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Φαντασου τι εχει να γινει και τι εχεις να ακουσεις μετα που θα πεσουν οι υπογραφες Γιωργο Πεσκετζη!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Προσωπικα ευχομαι να ζησετε,να ειστε καλα μαζι και ευτυχισμενοι ,να χαιρεστε τον μικρο σας και να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!

Η ωρα η καλη!!!!!!! :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
mpekatsas7
Δημοσιεύσεις: 205
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 9:30 am
Τοποθεσία: Περιστέρι-Ίλιον!

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από mpekatsas7 »

:P Φιλε Γιωργο οπως καταλαβαινεις και για μενα ειναι πολυ δυσκολο, αν και θα το ηθελα πολυ να βρισκομουν μαζι σας, και θα σου δωσω τις ευχες μου μεσα απο εδω!!!
Ευχομαι να ζησετε και να ευτυχησετε η ωρα η καλη και να χαιρεσται το μικρουλι σας!!!!!!!!!! :P
Επισης να εχετε ΥΓΕΙΑ και ΕΥΤΥΧΙΑ χωρις προβληματα για σενα και την Οικογενεια σου!!!!!!!!!!
;) Φιλια και τις καλυτερες Ευχες μου!!!!!!!!! :P :P ;)
Βαγγελης
TERIOS I - 1.3 SX
Άβαταρ μέλους
Terioskost
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Απρ 20, 2012 12:16 pm
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από Terioskost »

Γιωργάκη μου σας εύχομαι να είστε τρισευτυχισμένοι και να χαίρεστε το αγγελούδι σας.
Ενδέχεται να σου τα πω και από κοντά, στη Θάσο, το παλεύω....
Η ώρα η καλή....
Άβαταρ μέλους
zchrisz
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Δευ Μάιος 21, 2012 11:27 pm

Re: Προς αξιότιμη "οικογένεια" Terios club...

Δημοσίευση από zchrisz »

κ. Πεσκεζτή αν και δεν σε ξέρω προσωπικά σας ευχομαι οτι καλύτερο για εσάς
και τον μικρό σας . Η ώρα η καλή !!!
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του TeriosClub.net”