Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Νέα & ανακοινώσεις του δικτυακού τόπου TeriosClub.net
Απάντηση
Pesketzis
Δημοσιεύσεις: 440
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:26 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Δημοσίευση από Pesketzis »

Έγινε και αυτό...

Πρώτη μέρα λειτουργίας 7 Απριλίου 2012

Αρχή όλου αυτού ήταν μια παρέα 20-30 ατόμων, η οποία γνωρίστηκε στα μέσα του 2006 σε ένα ουδέτερο forum που μας φιλοξενούσε εκείνη την εποχή.
Αυτή η μικρή παρέα ήταν οι πρωτεργάτες αυτής της ιδέας η ο οποία υλοποιήθηκε για πρώτη φορά την Πρωταπριλιά του 2007.
Σήμερα, η παρέα αυτή έχει μεγαλώσει και έχει εξαπλωθεί σχεδόν σε κάθε γωνιά της Ελλάδας και είμαι περήφανος που είμαι ενεργό μέλος αυτής.
Κάποιοι λόγοι μας ανάγκασαν να αλλάξουμε "στέγη" και να ξεκινήσουμε και πάλι να χτίζουμε το forum από το μηδέν.
Σήμερα όμως είμαστε περισσότεροι απ' ότι το 2007 και το ποιο σημαντικό... ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΕΜΕΝΟΙ!!!
Είμαι εντυπωσιασμένος με την ομοφωνία όλων σας και την θέλησή σας να κάνετε ότι μπορείτε ώστε το αποτέλεσμα να είναι το καλύτερο δυνατό.
Είμαι χαρούμενος που συνέβαλα και εγώ στην υλοποίησή του.
Αξίζει να αναφέρουμε ονομαστικά και να πούμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στους ανθρώπους που εργάστηκαν γιαυτό...

1.Βαγγέλης (Vags)
2.Theodora
3.Μάνος (manosman)
4.Σπύρος (Synteknos)
5.Anestis
6.Marina
7.Γιώργος (geovil)
8.Γιώργος Πειραιάς
9.Γιώργος (g.koytrias)

Φυσικά δεν είναι δυνατόν να μην ευχαριστήσουμε και όλους αυτούς, που είναι πολλοί για να τους γράψω, που συνέβαλαν με το δικό τους τρόπο και όπως μπορούσαν, ακόμα και με το να καταθέσουν την γνώμη τους, την άποψή τους, την ιδέα τους, ώστε να έχουμε αυτό το εκπληκτικό αποτέλεσμα.

ΣΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Τρί Απρ 10, 2012 10:12 am

Re: Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ »

μα καθε λιγο και λιγάκι δηλαδή αυτη η δουλειά θα γινεται? όποιος στραβώνει θα φτιάχνει και απο ενα φορουμ ? :o ΣΕ ΠΟΣΑ ΦΌΡΟΥΜ ΘΑ ΓΡΑΦΤΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΡΕ ΓΑΜΏΤΟ? :lol: xε χε χε ε ρε πλακα που έχετε ......δεν πειραζει θα σας βάλω και σοs για να γλιστράει,ομορφιεεεεεεεεs μουυυ...... περα απο την Πλάκα εύχομαι και εγω καλη αρχη και τα καλύτερα να έχετε σε όλους τους συντελεστές ;)
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Δημοσίευση από daiterios »

Να συμφωνήσω αλλά να πώ ότι από τη λίστα λείπει και ένα άλλο όνομα.
Αυτό του Κ.Γιώργου Πεσκετζή ο οποίος έχει δώσει και αυτός πάρα πολλά και συνεχίζει να δίνει μέ όλη του τη καρδιά :) :) :).
Άβαταρ μέλους
Marina
Δημοσιεύσεις: 858
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 11:07 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Δημοσίευση από Marina »

Η προσπάθεια ήταν συλλογική και ο συντονισμός του Dr απαραίτητος......
Τα συγχαρητήρια αξίζουν σε όλους μας και σ'αυτούς που μπορούσαν να προσφέρουν με τη δουλειά τους και σ' αυτούς που μπόρεσαν και πρόσφεραν με τα λεφτά τους....
Το πείσμα όλων μας να υπερασπίσουμε το ωραίο κλίμα και την παρέα που έχει δημιουργηθεί ήταν η αιτία και η αφορμή αυτού του αποτελέσματος....

Ευχαριστώ που είχα την ευκαιρία να συμμετέχω....
"Δεν θα κάνεις ποτέ τίποτα σε αυτόν τον κόσμο χωρίς θάρρος. Είναι η μεγαλύτερη ποιότητα του νου μαζί με την αξιοπρέπεια. "
*Αριστοτέλης
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Δημοσίευση από Synteknos »

Συμφωνώ απόλυτα με την Μαρίνα και να πώ οτι το να μας ανατεθεί η "μετακόμιση" του υλικού από το παλιό μας σπίτι δεν ήταν αγγαρεία αλλά τιμή μας Εικόνα Άλλωστε, η απόφαση της δημιουργίας του νέου forum δεν ήταν μόνο επιτακτική αλλά και κοινή απόφαση όχι μόνο των παιδιών που ανέλαβαν την μεταφορά, αλλά όλων μας.
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
Μιχάλης Καμπούρης
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 8:50 am
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: Έναρξη λειτουργίας Teriosclub.net

Δημοσίευση από Μιχάλης Καμπούρης »

Synteknos έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα με την Μαρίνα και να πώ οτι το να μας ανατεθεί η "μετακόμιση" του υλικού από το παλιό μας σπίτι δεν ήταν αγγαρεία αλλά τιμή μας Εικόνα Άλλωστε, η απόφαση της δημιουργίας του νέου forum δεν ήταν μόνο επιτακτική αλλά και κοινή απόφαση όχι μόνο των παιδιών που ανέλαβαν την μεταφορά, αλλά όλων μας.
Συγχαρητηρια παιδια , αξια η προσπαθεια σας και οπως ειπε η Μαρινα η υπομονη και επιμονη εφερε το πολυ καλο αποτελεσμα , μπραβο σας και με την ευκαιρια καλη Ανασταση σε ολους και υγεια , τιποτα αλλο να στε ολοι καλα .
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ανακοινώσεις του TeriosClub.net”