Ζητείται Terios.

Απάντηση
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από daiterios »

Λοιπόν μιας και βρίσκομαι πάλι σε αναζήτηση αυτοκινήτου αποφάσισα να ξανακοιτάξω πάλι σε Terios.
Καλός η κακώς οι Παλιές αγάπες δεν ξεχνιούνται :) :) :).
Παρακάτω θα γράψω τα κριτήρια που θέλω και ο κάθε ενδιαφερόμενος κρίνει εάν θέλει να το συζητήσουμε.
Χρονολογία: από το 2009 και έπειτα.
Χιλιόμετρα: εώς 50000 χιλιάδες
Χρώμα: Ασημί, Άσπρο, Μαύρο
Σασμάν: Χειροκίνητο ή Αυτόματο
Να είναι ατρακάριστο και να έχει βιβλίο service
Θα προτιμηθούν εκδόσεις χωρίς φρυδάκια.
Ζητείται Τerios για Αγορά ή Ανταλλαγή.
Για οποιαδήποτε ερώτηση pm ;)
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από giorgos man. »

Εγώ τώρα, τι να πώ....... :?: :?: :?:

Το δικό μου δεν κάνει, γιατί είναι πρίν το 2009 ;) ;) ;)
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
Άβαταρ μέλους
Synteknos
Δημοσιεύσεις: 563
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 1:48 pm
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης
Επικοινωνία:

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από Synteknos »

Ρε σεις, σε λίγο θα με κάνετε να πιστέψω οτι κάνατε όλη αυτή την ιστορία με τις αγοραπωλησίες για να καταλήξω εγώ πάλι με Terios!!! :lol: :lol: :lol:

Ανέστη, έτσι είναι τα πράγματα. Ψάχνεσαι αλλού για να καταλήξεις οτι αυτό που θες είναι αυτό που έχεις/είχες... Καλή αναζήτηση και τα μάτια σου δεκατέσσερα! Ο Πεσκετζής δεν έχει καμμιά καλή λύση;
Τί ωραίο τα όνειρα να γίνονται πραγματικότητα αναπάντεχα!...
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από daiterios »

Σχετικά με την αγορά δεν θα βιαστώ διότι λόγω της κατάστασης που επικρατεί υπάρχουν πολλά αυτοκίνητα εκ΄των οποίων κάποια είναι πραγματικές ευκαιρίες.
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από goranterios »

ΕΥΧΟΜΑΙ να το βρεις όπως εσυ το θελεις, και οντως μην βιαζεσαι,και για να σε πειραξω λιγο, εκανες τιποτα με τα λεντακια, ξαναπήγες στο μπουρναζι :?: :?: :?: περιμενω απαντηση :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
giorgos man.
Δημοσιεύσεις: 687
Εγγραφή: Δευ Απρ 09, 2012 11:28 pm
Τοποθεσία: Σίσι Λασιθίου Κρήτη

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από giorgos man. »

Synteknos έγραψε:Ρε σεις, σε λίγο θα με κάνετε να πιστέψω οτι κάνατε όλη αυτή την ιστορία με τις αγοραπωλησίες για να καταλήξω εγώ πάλι με Terios!!! :lol: :lol: :lol:
λες έ ?? :lol: :lol: :lol:
Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με την βία
Άρθρο 120 (παραγρ.4) του ισχύοντος Συντάγματος της Ελλάδας (ακροτελεύτια διάταξη).
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από daiterios »

goranterios έγραψε:ΕΥΧΟΜΑΙ να το βρεις όπως εσυ το θελεις, και οντως μην βιαζεσαι,και για να σε πειραξω λιγο, εκανες τιποτα με τα λεντακια, ξαναπήγες στο μπουρναζι :?: :?: :?: περιμενω απαντηση :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Σχετικά με τα λεντάκια όχι δεν έχω προλάβει να πάω καθόλου
Άβαταρ μέλους
joannathom
Δημοσιεύσεις: 530
Εγγραφή: Σάβ Απρ 07, 2012 6:10 pm
Τοποθεσία: ΙΘΑΚΗ

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από joannathom »

Ανέστη, καλημέρα,ελπίζω να είσαι καλά.
Αν θέλεις για το τέριος που ψάχνεις μπορείς να επικοινωνήσεις με τον κ. Θεόδωρο Μυλωνάκο στην Πάτρα (2610436782), είναι ο επίσημος αντιπρόσωπος της SUBARU. Μου είπε ότι έχει τέριος, μπορεί να σε ενδιαφέρει και ελπίζω να βρεις αυτό που θέλεις.
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από daiterios »

Κ. Ιωάννα ευχαριστώ πολύ.
Τελικά επικοινώνησα αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι σε αυτό που ζητάω :( :( :(
daiterios
Δημοσιεύσεις: 279
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 9:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Ζητείται Terios.

Δημοσίευση από daiterios »

Καλημέρα σε όλους.
Έχουμε και κάποιες αλλαγές στο θέμα του οχήματος, υσχύει το Terios αλλά επειδή δεν έχω βρεί μέχρι στιγμής αυτό που θέλω (θα μου πείς ζητάς πολλά αλλά ποτέ δεν ξέρεις) ευπρόσδεκτα και άλλα αυτοκίνητα εώς 1.6 cc από το 2009 και μετά με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά που γράφω και ποιο πάνω.
Η αγγελία θα υσχύει μέχρι 31/5.
Απάντηση