δε θελω αλλα πρεπει......

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
fireman
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 6:42 pm
Επικοινωνία:

δε θελω αλλα πρεπει......

Δημοσίευση από fireman »

οι αναγκες αλλαζουν δυσκολα γραφω το κειμενο .......................το τερατακι πρεπει να πουληθει.
πολλοι απο σας το ξερουν οποτε δεν χρειαζονται πολλα.2004 μοντελο κινητηρας αψογος......αυτα
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/6541786/
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος fireman την Πέμ Μάιος 28, 2015 6:17 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
manos man.
Δημοσιεύσεις: 1131
Εγγραφή: Δευ Απρ 02, 2012 6:26 pm
Τοποθεσία: Άγιος Νικόλαος, Κρήτη

Re: δε θελω αλλα πρεπει......

Δημοσίευση από manos man. »

Καλοπούλητο το Τεριάκι σου Βασίλη! Μακάρι να πάει σε καλά χέρια...
Δεν ξέρω τι θα πάρεις, αλλά και ποδήλατο να είναι οι εκδρομές σε περιμένουν!! ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
NEKTARIOS
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Τετ Ιουν 04, 2014 12:47 am

Re: δε θελω αλλα πρεπει......

Δημοσίευση από NEKTARIOS »

Οι άνθρωποι μετράνε. Τα υπόλοιπα είναι λόγος για παρέα. Καλοπούλητο και να κρατάς επαφή με τους φίλους σου από το club μας.
Άβαταρ μέλους
goranterios
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 31, 2013 1:33 pm
Τοποθεσία: Γαλατσι

Re: δε θελω αλλα πρεπει......

Δημοσίευση από goranterios »

Βασίλη ευχομε να καλοπουληθει και να παει σε ανταξια χέρια :!: :!:
Άβαταρ μέλους
tetradusterios
Δημοσιεύσεις: 829
Εγγραφή: Παρ Απρ 06, 2012 8:40 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: δε θελω αλλα πρεπει......

Δημοσίευση από tetradusterios »

Ευχομαι να το πουλήσεις και να πάρεις βανακι 4χ4 πετρέλαιο για να μην παρακαλας κανένα να σε πάρει μαζί του στις εκδρομές του κλαμπ ..........προδότη :lol: :lol: :lol:
viewtopic.php?t=1222
Η γνώση είναι δύναμη!!!
Άβαταρ μέλους
fireman
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 6:42 pm
Επικοινωνία:

Re: δε θελω αλλα πρεπει......

Δημοσίευση από fireman »

Αυτό ήταν......χωρίς τέρας.προσωρινά...... Να ευχαριστήσω των Πεσκετζη και τον Κουτρια που με το λόγο τους και μόνο έπεισαν τον Αντώνη να πάρει το αυτοκίνητο χωρίς να το δει.Το τερατακι πήγε σε καλά χέρια σε απίστευτο τύπο που ίσως τον γνωρίζετε σε καμία εκδρομή.Είναι απίστευτο συναίσθημα κάποιοι φίλοι να ξέρουν ότι έχεις λόγο και δεν θα τους εκθέσεις.
Φίλοι μου μη ξεχνάτε ότι έχω και άλλο τερατακι στην οικογένεια οπότε δύσκολα θα απαλαγητε από μένα.Αλλά και να μην είχα θα επαιρνα ταξί .......και θα ερχομουν να μην έχω υποχρέωση σε μερικούς μερικούς ......
Απάντηση