Ευρετήριο Δ. Συζήτησης TeriosClub Market Αγγελίες πώλησης Terios Πωλειται Terios I....

Πωλειται Terios I....

Δημοσίευση Σάβ Δεκ 16, 2017 11:02 pm

Επειδη υπαρχει σοβαρη περιπτωση να δωσω το Terios μου,ειπα να βαλω την αγγελια πρωτα εδω,μηπως καποιος φιλος ενδιαφερεται,για να μεινει στο club....Terios I λοιπον, μοντελο 11/2005, 150.000χλμ, μαυρο , αυτοματο , με καδενα , ζαντες αλουμινιου , ελαστικα Yokohama Geolandar 205/70/15 ενος ετους , pull bar , σκαλοπατια , φωτα xenon , προβολεις ομιχλης led , μπαρες οροφης με τοποθετημενη μπαρα led , φιμε τζαμια , πληρη εγκατασταση cb , τεμπελη , a/c , συναγερμος , ανεμοθραυστες και ολα τα service πολυ πριν την ωρα τους!!!! Για οποιαδηποτε λεπτομερεια ή υλικο,το τηλ μου ειναι 6975858737....
IMG_20170415_160839.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.

Δημοσίευση Πέμ Δεκ 21, 2017 9:41 pm

Ένα από τα ωραιότερα Terios 1 !
Αυτό ήταν κεραυνός εν αιθρία...
Ελπίζω να είναι άξιος ο αντικαταστάτης του κι εσύ φυσικά να συνεχίσεις να ακολουθείς στις εκδρομές ;)
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Ψήλωμα +7cm...............................................| Locatzis
Ελαστικά M/T 215/75/15 ........................|

Δημοσίευση Παρ Δεκ 22, 2017 8:33 am

Σε ευχαριστω Μανο!! Με τετοια παρεα??? Εννοειται πως το ταξιδι μας θα συνεχιστει.....

Δημοσίευση Παρ Δεκ 22, 2017 3:49 pm

Ρέ Θάνο .......Πράγματι από τά ωραιότερα Τεριος 1 προσεγμένο. αξιόμαχο, και αξιόπιστο σαν τον κατοχό του :!: :!: Μακάρι να καταλήξει σε χέρια δικών μας ανθρώπων :!: :!: αξίζει τον κόπο :!: :!:

Δημοσίευση Τρί Δεκ 26, 2017 11:02 am

Ο Θανος το εχει το αυτοκινητο πολυ προσεγμενο τυχερος οποιος το παρει. Πιστευω οτι κατι θα εχει στο μυαλο του που θα συνεχισει να τον βλεπουμε στις εκδρομες μας γιατι ειναι σημαντικο μελος αυτης της τρελοπαρεας

Δημοσίευση Δευτ Φεβ 05, 2018 11:17 pm

Εφυγε.....Εγω ομως παραμενω!!! Παμε με ΑΡΓΑ για αλλα.... :lol:

Δημοσίευση Δευτ Φεβ 05, 2018 11:32 pm

Θα μας πεις; ή θα σε δούμε και θα πάθουμε ατύχημα ;

Δημοσίευση Τρί Φεβ 06, 2018 6:55 am

Ε μιλα μας ρε φιλε.... Πες κατι!!!! Τι ειναι αυτο το ΑΡΓΑ?!!!! Μην μας κρατας σε αγωνια!!!!! :ugeek: :ugeek: :!: :!: :!:

Δημοσίευση Τετ Φεβ 07, 2018 9:41 am

ΑΡΓΑ !! Ενδιαφέρον ακούγεται!!
Εγώ το βράδυ είδα στον ύπνο μου ένα Land Cruiser... Λες να ήταν σημαδιακό;
Daihatsu Terios...................................................................Suzuki Jimny
Ψήλωμα +7cm...............................................| Locatzis
Ελαστικά M/T 215/75/15 ........................|

Δημοσίευση Τετ Νοέμ 28, 2018 2:26 pm

υπαρχει ακομη ?

Επιστροφή στο Αγγελίες πώλησης Terios